Tarihimiz ve Lokasyon

Otelimiz Mersin iline bağlı Silifke İlçesinin Taşucu beldesinde hizmet vermektedir. Adana Havaalanına 180 km  Mersin iline 100 km, Konya İline 260 Ankara İline 500 Km Mesafededir. (yolların tamamı otoyol ve duble yoldur)

Otelimizde 10 Oda, 40 Yatak, 24 Saat Sıcak Su, Spleet Klima, LCD TV, Uydu Yayını, Wireless Kablosuz İnternet, Buzdolabı, Minibar, Elbise Dolabı, saç kurutma makinesi, Telefon, Denize 50 Metre Mesafe, Oda + Kahvaltı, Otopark ve Güvenlik Sistemi Mevcuttur.

Suite otelimiz 10 Oda, 40 Yatak Kapasitesine Sahiptir. 24 Saat Sıcak Su, Spleet Klima, Wireless (Kablosuz) İnternet Bağlantısı, TV Uydu Yayını, Buzdolabı, Elbise Dolabı, Denize Sıfır Mesafe, Odalarda Mutfak, Otopark ve Güvenlik Sistemi Mevcuttur.

 

 

Etkinlikler

Bu Şirin Beldedeyken, Gece ve Gündüzleri Düzenlenen Yat Turlarına Katılabilirseniz; doğa yürüyüşleri ve su sporları yapabilirseniz ve vaktin nasıl geçtiğini anlamazsanız. Alışverişi sevenlerdenseniz ise size önerimiz; Taşucu Pazarı. Taşucu Pazarı’nda sebze-meyve dışında, dokumalar ve kıyafetler satılıyor, bakmadan dönmemenizi tavsiye ederiz, üstelik fiyatlar da oldukça uygun.